Lubomír Bocheza - UNIMONT - Kroměříž, Zlín - Stropní vytápění, Podlahové vytápění, Stěnové vytápění, Tepelná čerpadla

alternativní vytápění domů, úsporné, ekonomické, spolehlivé, tepelná čerpadla, projekce, podlahové vytápění, stěnové vytápění, podlahové konvektory, tepelná čerpadla, kroměříž, zlín

Stropní vytápění
Podlahové vytápění
Stěnové vytápění
Tepelná čerpadla

Solární kolektory

 Solární systémy patří mezi ekologické zdroje tepla. Pomohou vám s úsporou energie. Její výroba ze slunce vás pak už takřka nebude stát nic.

Dodávka a montáž kompletního solárního systému na ohřev teplé vody, přitápění a ohřev bazénu se čtyřmi velkoplošnými kolektory Schueco, solárním zásobníkem na 600/200 l, solární hnací jednotkou, solární regulací,bazénovým výměníkem, měděným lisovaným potrubím s izolací proti UV záření, ekologickou nemrznoucí směsí a příslušenstvím.

 Kvalita provedení kolektoru Schueco zaručuje i po letech vysoký výkon

Elektrokotel + solar TUV

Dodávka a montáž kotelny s elektrokotlem THERM EL s ekvitermní regulací, filtrem + dodávka a montáž kompletního solárního systému na ohřev teplé vody se dvěma velkoplošnými kolektory Schueco, solárním zásobníkem na 200l, solární hnací jednotkou, solární regulací, měděným lisovaným potrubím s izolací proti UV záření, ekologickou nemrznoucí směsí a příslušenstvím.

Orientační tabulka cen a spotřeby

Pro zobrazení orientační tabulky cen a spotřeby pro vytápěnou plochu 100m2 prosím klikněte na náhled níže.

O firměČinnosti a službyPředběžná nabídkaCeníkyProjekceReferenceKontakt

Lubomír Bocheza - UNIMONT | Projekce a realizace alternativních topných systémů
bocheza.cz | unimont@seznam.cz | Trávník 8, 76701 Kroměříž | mob. 606 723 590
Nabízíme: alternativní vytápění domů, úsporné, ekonomické, spolehlivé, tepelná čerpadla, projekce, podlahové vytápění, stěnové vytápění, podlahové konvektory, tepelná čerpadla, Kroměříž, Zlín, Hulín, Otrokovice, Holešov, Kojetín, Napajedla.