Lubomír Bocheza - UNIMONT - Kroměříž, Zlín - Stropní vytápění, Podlahové vytápění, Stěnové vytápění, Tepelná čerpadla

alternativní vytápění domů, úsporné, ekonomické, spolehlivé, tepelná čerpadla, projekce, podlahové vytápění, stěnové vytápění, podlahové konvektory, tepelná čerpadla, kroměříž, zlín

Stropní vytápění
Podlahové vytápění
Stěnové vytápění
Tepelná čerpadla

Profil společnosti Lubomír Bocheza - UNIMONT

Firma Lubomír Bocheza – UNIMONT se již od svého vzniku v roce 1991 zabývá speciálně nízkoteplotními systémy vytápění převážně ve spolupráci s firmou Universa – Olomouc a za dobu svého působení získala v této oblasti bohaté zkušenosti.

Náš sortiment zahrnuje instalatérské práce pro vodu, topení a plyn. V posledních letech byl navíc rozšířen o nízkoteplotní a obnovitelné zdroje, tj. tepelná čerpadla, využití solární energie pro ohřev teplé užitkové vody a pro přitápění budov.

Výhodou našich vzduchových čerpadel je poměrně jednoduchá a nenáročná integrace do stávájících systémů vytápení rodinných domů, ale také bytových domů. Obecně se da říci, že záměnou za plynovou kotelnu lze tepelným čerpadlem pří dodržení nízkoteplotních systémů uspořit 40 až 50% provozních nákladů ročně. U bytových domů v porovnání s dálkovým teplem to může být 60 až 75% úspory provozních nákladů za dodávku tepla ročně. 

O firměČinnosti a službyPředběžná nabídkaCeníkyProjekceReferenceKontakt

Lubomír Bocheza - UNIMONT | Projekce a realizace alternativních topných systémů
bocheza.cz | unimont@seznam.cz | Trávník 8, 76701 Kroměříž | mob. 606 723 590
Nabízíme: alternativní vytápění domů, úsporné, ekonomické, spolehlivé, tepelná čerpadla, projekce, podlahové vytápění, stěnové vytápění, podlahové konvektory, tepelná čerpadla, Kroměříž, Zlín, Hulín, Otrokovice, Holešov, Kojetín, Napajedla.